Inwestycje Twojedomki.pl

Ogrody Hortulus
Kolejną naszą realizacją są domki w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy! Na terenie tematycznych terenów zielonych, z niezliczoną ilością pięknych roślin, postawiliśmy dwa nasze modele: garaż PAWEŁ oraz domek WYDRZYK. Dzięki swoim przestronnym wnętrzom obiekty rewelacyjnie sprawdzają się jako kasa biletowa oraz sklep z artykułami ogrodowymi. Oprócz komfortowej przestrzeni, domki cechują się wspaniałym wyglądem. Dzięki temu rewelacyjnie wkomponowały się w otaczającą przestrzeń.

Naturalny surowiec to rozwiązanie, które świetnie prezentuje się zawsze i wszędzie. Stosowane przez nas drewno świerkowe oprócz niebywałego wyglądu, charakteryzuje się również wysoką odpornością na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, dzięki czemu mamy pewność, że nasze domki zawsze w świetnej formie będą cieszyć oko odwiedzających Ogrody Hortulus!

Obiekty zostały zmontowane, ocieplone, zaimpregnowane, by zapewnić komfort nie tylko osobom odwiedzającym, ale również pracownikom. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, a tym samym zyskania jeszcze lepszego efektu wizualnego, domki wyposażyliśmy w solidne okiennice! Jak widać nasze domki świetnie sprawdzają się nie tylko jako obiekty rekreacyjne, ale również miejsce pracy!