Firma Koopmans od wielu lat jest znanym i cenionym dostawcą środków do ochrony i impregnacji drewna do kilkunastu krajów europejskich. Produkty tej marki już od prawie 130 lat dostępne na rynku, charakteryzuje wysoka jakość. Są one produkowane na bazie naturalnego oleju lnianego i wysokogatunkowych żywic alkidowych. Przez takie połączenie firmie Koopmans udało się stworzyć kombinację, która wykorzystuje zalety obu składników – pozytywne, bo naturalne, właściwości zabezpieczające oleju lnianego oraz zdolność żywic alkidowych do znacznego przyspieszania czasu schnięcia powłoki. Dzięki temu impregnaty doskonale chronią drewno przed zanieczyszczeniami oraz szkodliwym działaniem zewnętrznych warunków atmosferycznych. Dodatkowo olej lniany podkreśla naturalną strukturę drewna, pozostawia trwałą, jedwabistą i miłą w dotyku powierzchnię.

 

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji. Każdy oferowany produkt powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednią ofertę, dostosowując ją do potrzeb i wymogów klienta. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców Blachy Pruszyński, poza standardowymi produktami oferowanymi w stałej sprzedaży, wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów

DRUTEX S.A. jest największym producentem stolarki otworowej z PVC w Europie. W fabryce, która mieści się w Bytowie i działa na rynku od 2007 roku, produkuje własne profile okienno – drzwiowe. Gwarantują one doskonałe parametry pod względem energooszczędności, przepuszczalności powietrza, odporności na wiatr oraz wodoszczelności. Poza stolarką w ofercie są także rolety, okna i drzwi z drewna, aluminium, fasady, ogrody zimowe. Firma jest nowoczesna, stosująca w procesie produkcyjnym najnowsze rozwiązania technologiczne. Duże możliwości techniczne jak i produkcyjne, wspierane fachową wiedzą i doświadczeniem świetnie wyszkolonego zespołu, pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych i najśmielszych zamówień.

 

Dobroplast Fabryka Okien i Drzwi, to lider stolarki PVC na rynku krajowym i czołowy producent okien i drzwi w Europie. Firma powstała w 2000r. Posiada ponad trzydzieści linii produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny czołowych światowych producentów w branży, a także w najwyższej klasy narzędzia ekstruzyjne oraz linie tłoczące. Podstawą oferty jest szeroki asortyment, drzwi zewnętrznych, okien elewacyjnych, w systemie angielskim oraz dachowych. Własne linie do okleinowania oraz gięcia profili umożliwiają szybką realizację najbardziej nietypowych zamówień. Dobroplast zapewnia gwarancję produktów tworzonych w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, design dostosowany do zmieniających się potrzeb użytkowników.

 

PROFiL Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Sp. z o.o. produkuje systemy kanalizacji zewnętrznej i kanalizacji wewnętrznej z PVC i PP, systemy wodociągowe i oraz systemy rynnowe. Firma działa na rynku od 1982 roku, a obecnie posiada dwie nowoczesne fabryki zlokalizowane w Pile w województwie Wielkopolskim. Swoim klientom dostarcza najwyższej jakości produkty dostosowane do ich potrzeb i wymagań, które sprzedaje zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Wykorzystuje nowoczesną technologię, która poparta jest odpowiednimi certyfikatami i aprobatami technicznymi. Możliwości techniczne jak i produkcyjne wspierane są fachową wiedzą i doświadczeniem zespołu. Na przełomie lat produkty i osiągnięcia firmy PROFiL doczekały się licznych dowodów uznania w postaci wielu nagród i wyróżnień, a jakość produkcji i zadowolenie klienta stawiane są na pierwszym miejscu.

 

 

 

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która jest na polskim rynku od 1993 roku. Firma jest lider wśród producentów wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych. Głównymi atutami przedsiębiorstwa są innowacyjność, kultura bezpieczeństwa oraz dbałość o środowisko. Oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji w budownictwie ogólnym oraz technicznych stosowanych w przemyśle. ISOVER nieustannie inwestuje w technologię, dzięki czemu proponuje nowe rozwiązania, łączące zalety optymalnej izolacji i mające nierzadko wizjonerski charakter. Działa zgodnie z wprowadzonym Zintegrowanym Systemem Zarządzania ISO oraz nie ustaje w wysiłkach na rzecz jeszcze większej satysfakcji Klientów.


F.H. JEDMAR jest profesjonalnym dostawcą narzędzi oraz łączników w branży drzewnej.Oferuje zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Jest sprawdzonym i wiarygodnym partnerem handlowym, a liczba klientów rośnie nieprzerwanie od 2003 roku. Głównymi odbiorcami są przedsiębiorstwa stolarskie, zajmujące się produkcją domków oraz palet. Dostarczają również łączniki w branży ciesielsko dekarskiej, meblarskiej jak również wielu innych gdzie wykorzystywana jest technika zamocowań. Firma działa na terenie naszego kraju jak również poza jego obszarem. Asortyment stale się powiększa, a dostawcy zaliczają się do największych producentów gwoździ w Europie.

 

ROCKWOOL to światowy lider w produkcji wełny skalnej, a zarazem dostawca produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki oraz bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Firma posiada dwie fabryki – w Cigacicach koło Zielonej Góry, i w Małkini, w okolicach Ostrowii Mazowieckiej. Łącznie w obydwu fabrykach posiada siedem linii produkcyjnych oraz dodatkowe linie obróbki półproduktów i wyrobów gotowych. Zróżnicowanie parametrów i cech użytkowych produktów pozwala na zastosowanie materiału odpowiednio przystosowanego do konkretnej konstrukcji lub instalacji. Sprawna logistyka pozwalająca na obecność produktów ze skalnej wełny ROCKWOOL w około 2000 punktów sprzedaży na terenie całej Polski oraz eksportu do wielu krajów.