1. Przed kliknięciem kup teraz dokładnie zastanów się nad zakupem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasz specjalista Państwu pomoże, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania.

2. Informujemy że wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

3. Faktura VAT imienna lub na firmę będzie zawierać dane, które Klient poda podczas składania zamówienia .

4. Po wygenerowaniu zamówienia nasz pracownik przygotuje specjalnie dla Państwa umowę. Umowę otrzymają Państwo na email podany w formularzu. Następnie należy ją wydrukować w dwóch egzemplarzach i listem poleconym przesłać na nasz adres: ul. Kaźmierska 2A, 64-530 Młodasko. Umowa zostanie podpisana i odesłana na Państwa adres zwrotny, automatycznie stając się prawomocną.

5. Od chwili, w której na nasze konto bankowe wpłynie zadatek w wysokości 50% od sumy zakupu, przystępujemy do realizacji zamówienia.

6. Kiedy domek zostanie wyprodukowany powiadomimy Państwa o tym telefonicznie, automatycznie umawiając datę montażu.

7. Czas realizacji zamówienia (produkcji) 4-10 tygodni (czas może sie wydłużyc w zależności od poziomu skomplikowania zamówienia). Po tym terminie skontaktujemy się z Państwem ustalając termin montażu.

8. Kupujący zobowiązany jest do przygotowania gruntu pod montaż domku (wylewka betonowa, kostka brukowa, bloczki M6).

9. Drewno i materiały drewnopochodne, należy tak, jak materiały budowlane, chronić przed różnymi szkodliwymi wpływami, aby zapewnić możliwość długotrwałej eksploatacji elementów konstrukcji. W tym celu stosuje się chemiczną ochronę drewna, która polega na zastosowaniu zapobiegawczych środków dla drewna, które narażone jest na szkody budowlane spowodowane m.in. przez owady i grzyby.

W celu zapewnienia najwyższej ochrony drewna, nasza firma oferuje rozwiązanie tzw. systemowe, obejmujące wstępny proces gruntowania surowca, a następnie pokrycia go specjalistycznym środkiem impregnującym.

Zabiegiem wstępnym, realizowanym przez ekipę montażową, jest gruntowanie drewna. Jest ono realizowane przy użyciu koncentratu służącego do zabezpieczania przez grzybami powodującymi rozkład drewna oraz owadami.

Po dokładnym wchłonięciu środka, zalecamy nałożenie we własnym zakresie, dostarczonego przez nas impregnatu powłokotwórczego. Środek czyni drewno jeszcze bardziej odporne na warunki atmosferyczne i działanie wody.

Niestety nie ma możliwości wykonania impregnacji zaraz po gruntowaniu (grunt musi wyschnąć).Dopiero po dwóch etapach grunt plus impregnacja dom jest zabezpieczony w 100%. Niewykonanie impregnacji może wpłynąć na kondycję drewna oraz jego żywotność.

10. Istnieje możliwość zamówienia impregnacji wewnetrznej, badź pomalowanie domu lakierobejcą na konkretny wybrany i zakupiony przez klienta kolor. Fakt ten należy zgłosic telefonicznie po dokonaniu zakupu, tak by nasz specjalista uwzględnił to w umowie i wycenie.

11. Kolory gontu również należy zgłosić telefonicznie. Dostępne kolory to: czerwony, brązowy, zielony oraz grafitowy (tzw. stalowy). Zgodnie ze wskazaniami producenta, zalecamy skorzystać z założenia dodatkowej papy podkładowej pod gont.

12. Opcja dodatkowa panele podłogowe, obejmuje ułożenie na piance podkładowej paneli podłogowych. Kolorystyka paneli nie jest stała. Po zamówieniu klientowi zostają przedstawione co najmniej 3 różne kolory do wyboru.

13. Inwestor zobowiązuje się do zlecenia przelewu na nieuregulowaną część należności po zakończeniu zasadniczych prac montażowych.

14. Potwierdzenie zlecenia przelewu należy przekazać montażystom pisemnie oraz wysłać w formie elektronicznej na adres email naszej firmy.

15. Cena kup teraz dotyczy zakupu wszystkich elementów potrzebnych do zbudowania domku.

16. Dane osobowe podane podczas rejestracji lub realizacji zamówienia będą przetwarzane przez operatora w celu realizowania usług oferowanych przez portal www.twojedomki.pl, oraz w celu wypełnienia usprawiedliwionych potrzeb operatora wynikających z przepisów prawa, w szczególności w celach marketingowych dotyczących oferowanych produktów i świadczonych usług przez operatora.

17. Chęć zmiany lub usunięcia danych z bazy portalu twojedomki.pl prosimy przesłać na e-mail biuro@twojedomki.pl albo listownie na adres ul. Kaźmierska 2A, 64-530 Młodasko. Jeżeli klient nie wyda dyspozycji usunięcia swoich danych, będą one przechowywane przez nas, z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm ostrożności i poufności, do czasu realizacji kolejnego zamówienia lub przesłania dyspozycji usunięcia.

18.Stosowane połączenia w naszych produktach https://twojedomki.pl/content/polaczenia-balikow/

---

Warunki gwarancji: po zakończeniu budowy domku montażyści nabijają na domek certyfikat jakości, jeśli certyfikat zostanie zniszczony, zgubiony należy to niezwłocznie do nas zgłosić (forma pisemna) zostanie wydany duplikat, w innym przypadku gwarancja zostanie unieważniona.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem, jego treścią oraz akceptacją jego wszystkich punktów.