Najczęściej zadawane pytania. W przypadku dalszych wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji!

Oczywiście! Zapraszamy do naszej siedziby pod adresem: ul. Kaźmierska 2A, 64-530 Młodasko. Można tu zobaczyć z bliska nasze produkty, przekonać się o ich wysokiej jakości oraz trwałości, a także zasięgnąć fachowej rady.

Na ekspozycji posiadamy domy w stylu nowoczesnym oraz tradycyjnym:
- Domy nowoczesne Stodoła, Kostka I,
- Domy całoroczne Justyna, Ania II, Sylwia
- Domki letniskowe Koliber, Chaber, Bekasik

Oczywiście! W naszej ofercie znajdą Państwo domki o powierzchni poniżej 70m2 (na 500m2 działki), których budowa nie wymaga uzyskania pozwolenia, a tym samym również projektów i wielu dodatkowych dokumentów. Wymagane jest wyłącznie zgłoszenie, które na pewno nie przysporzy problemów i pozwoli zaoszczędzić czas.

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie tego co można postawić na wybranej działce najlepiej skontaktować się z najbliższym wydziałem budownictwa.

Nasze domy produkujemy przede wszystkim ze świerku skandynawskiego. Dorastając w surowych warunkach klimatycznych, drewno tego gatunku staje się niebywale wytrzymałe oraz zachowuje doskonałe parametry cieplne, co pozwala na produkcję nie tylko domów letniskowych, ale również całorocznych. Jesteśmy świadomi, że tylko najwyższej jakości produkty zapewnią naszym domom długowieczność, a tym samym stworzą naszym Klientom doskonałe miejsce o wysokim standardzie użytkowania.

Oferujemy Państwu trzy kolory gontu bitumicznego do wyboru: czarny, czerwony i zielony.

Samodzielny montaż jest Prosty!!
- nie potrzebujesz żadnych narzędzi, wszystkie elementy są docięte na wymiar,
- otrzymujesz ponumerowane baliki,
- do postawienia konstrukcji o wymiarach 6x6m w jeden dzień wystarczą 2 osoby!
- do konstrukcji dołączona jest również szczegółowa instrukcja montażu,
- dostarczane produkty nie zawierają wymaganych wkrętów, śrub, łączników itp.

Przy składaniu zamówienia prosimy zapytać o zestaw montażowy.

Sugerujemy montaż na kostce brukowej bądź wylewce betonowej (fundament, płyta) o grubości minimum 20cm, zbrojonej. Jeśli w miejscu stawiania domu występują silne wiatry, zalecamy kotwiczenie domku.

Jeżeli nie ma możliwości przygotowania fundamentu, domki do 40m2 mogą zostać posadowione na bloczkach M6.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych monterów oraz innowacyjnemu procesowi produkcji, mniejsze domki montujemy nawet w jeden dzień! Montaż większych domów trwa natomiast kilka dni, w zależności od rozmiaru oraz typu konstrukcji.

Dla naszej firmy to żaden problem! Pomagamy w uzyskaniu kredytu, bez zbędnych formalności, na jasnych zasadach oraz korzystnych warunkach. Wszystkich zainteresowanych zakupem domu na raty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Drewno i materiały drewnopochodne należy tak jak materiały budowlane chronić przed różnymi szkodliwymi wpływami, aby zapewnić możliwość długotrwałej eksploatacji elementów konstrukcji. W tym celu stosuje się chemiczną ochronę, która polega na zastosowaniu zapobiegawczych środków do drewna, które narażone jest na szkody spowodowane m.in. przez owady i grzyby.

W celu zapewnienia najwyższej ochrony drewna, nasza firma oferuje rozwiązanie tzw. systemowe, obejmujące wstępny proces gruntowania surowca, a następnie pokrycia go specjalistycznym środkiem impregnującym.

Po dokładnym wchłonięciu środka, zalecamy nałożenie we własnym zakresie dostarczonego przez nas, na życzenie klienta impregnatu powłokotwórczego. Środek czyni drewno jeszcze bardziej odporne na warunki atmosferyczne i działanie wody.

Po dokonaniu zamówienia przedstawiamy klientowi co najmniej 3 propozycje aktualnie dostępnych kolorów i wówczas zapraszamy do wyboru.

Realizacja indywidualnych projektów możliwa jest wyłącznie przy konstrukcjach powyżej 25 m2 powierzchni. Aby uzyskać wycenę takiego zamówienia, należy przesłać do nas drogą elektroniczną zapytanie z załączonym gotowym projektem. Jeśli chcielibyście Państwo dopiero taki projekt stworzyć, zapraszamy do kontaktu z biurem projektowym.