Inwestycje

Domki nad Wartą

Klasyczne, wykonane z pięknego drewna świerku syberyjskiego obiekty, służą jako sezonowe zaplecze przystani rzecznej. Znajdują się w nich kasy biletowe, magazynek, domek bosmana oraz ochrona.

Wszystkie domki zostały profesjonalnie zmontowane, ocieplone oraz zaimpregnowane, dzięki czemu rewelacyjnie spełniają swoje funkcje.

Dzięki naszym obiektom w końcu nadwarciańska przestrzeń prezentuje się estetycznie i stała się jeszcze bardziej funkcjonalna i przyjazna poznaniakom! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Starego Portu, gdzie nie tylko Państwo wypoczniecie, ale również zapoznacie się z naszymi domkami...

Może właśnie o takim marzycie?  

 

Ogrody Hortulus

Kolejną naszą realizacją są domki w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy! Na terenie tematycznych terenów zielonych, z niezliczoną ilością pięknych roślin, postawiliśmy dwa nasze modele: garaż „Paweł” oraz domek „Wydrzyk”. Dzięki swoim przestronnym wnętrzom obiekty rewelacyjnie sprawdzają się jako kasa biletowa oraz sklep z artykułami ogrodowymi. Oprócz komfortowej przestrzeni, domki cechują się wspaniałym wyglądem. Dzięki temu rewelacyjnie wkomponowały się w otaczającą przestrzeń. Naturalny surowiec to rozwiązanie, które świetnie prezentuje się zawsze i wszędzie. Stosowane przez nas drewno świerkowe oprócz niebywałego wyglądu, charakteryzuje się również wysoką odpornością na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, dzięki czemu mamy pewność, że nasze domki zawsze w świetnej formie będą cieszyć oko odwiedzających Ogrody Hortulus!

Obiekty zostały zmontowane, ocieplone, zaimpregnowane, by zapewnić komfort nie tylko osobom odwiedzającym, ale również pracownikom. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, a tym samym zyskania jeszcze lepszego efektu wizualnego, domki wyposażyliśmy w solidne okiennice! Jak widać nasze domki świetnie sprawdzają się nie tylko jako obiekty rekreacyjne, ale również miejsce pracy!