REGULAMIN

Regulamin zakupu TWOJEDOMKI.PL

 

 1. Przed kliknięciem kup teraz dokładnie zastanów się nad zakupem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasz specjalista Państwu pomoże, udzielając odpowiedzi na wszelkie pytania.

 2. Informujemy że wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 3. Faktura VAT imienna lub na firmę będzie zawierać dane, które Klient poda podczas składania zamówienia .

 4. Po wygenerowaniu zamówienia nasz pracownik przygtuje specjalnie dla Państwa umowę.

      Umowę otrzymają Państwo na email podany w formularzu, następnie należy ją wydrukować w dwóch egzemplarzach i listem poleconym przesłać na nasz adres:

 Dąbrowskiego 281 Poznań 60-406

Umowa zostanie podpisana i odesłana na Państwa adres zwrotny, automatycznie stając się prawomocną.

 1. Od chwili w której na nasze konto bankowe wpłynie zadatek w wysokości 30% od sumy zakupu, przystępujemy do realizacji zamówienia.

 2. Kiedy domek zostanie wyprodukowany powiadomimy Państwa o tym telefonicznie, automatycznie umawiając datę montażu.

 3. Czas realizacji zamówienia (produkcji) 4-10 tygodni (czas może sie wydłużyc w zależności od poziomu skomplikowania zamówienia), po tym czasie kontaktujemy się z Państwem ustalając termin montażu.

 4. Kupujący zobowiązany jest do przygotowania gruntu pod montaż domku. ( wylewka betonowa, kostka brukowa, bloczki M6)

 5. Impregnacja która znajduje się w wycenie obejmuje jednokrotną impregnacje bezbarwną z zewnątrz domku, która realizowana jest natryskowo bądź ręcznie po złożeniu domku.

 6. Istnieje możliwość zamówienia impregnacji wewnetrznej, badź pomalowanie domu na konkretny wybrany i zakupiony przez klienta kolor, ten fakt należy zgłosic telefonicznie po dokonaniu zakupu, tak by nasz specjalista uwzględnił to w umowie i wycenie.

 7. Kolory gontu również należy zgłosić telefonicznie, dostępne kolory to: czerwony, brązowy, zielony na specjalne zamówienie kolor grafitowy (tzw. stalowy) jednak jest on objęty dopłatą. Gont przybijany jest bezpośrednio do połaci dachowej zgodnie ze sztuką dekarską i wskazaniem producenta gontów.

 8. Opcja dodatkowa panele podłogowe, obejmuje ułożenie na piance podkładowej paneli podłogowych. Kolorystyka paneli nie jest stała. Po zamówieniu klientowi zostają przedstawione co najmniej 3 różne kolory do wyboru.
 9. Inwestor zobowiązuje się do zlecenia przelewu na nieuregulowaną część należności po zakończeniu zasadniczych prac montażowych.

 10. Potwierdzenie zlecenia przelewu należy przekazać montażystom pisemnie oraz wysłać w formie elektronicznej na adres email naszej firmy. Istnieje możliwość uregulowania pozostałej kwoty gotówką, jednak ten fakt należy wcześniej zgłosić.

 11. Cena kup teraz dotyczy zakupów wszystkich elementów potrzebnych do zbudowania domku.
 12. Dane osobowe podane podczas rejestracji, lub realizacji zamówienia będą przetwarzane przez operatora w celu realizowania usług oferowanych przez portal www.twojedomki.pl, oraz w celu wypełnienia usprawiedliwionych potrzeb operatora wynikających z przepisów prawa, w szczególności w celach marketingowych dotyczących oferowanych produktów i świadczonych usług przez operatora.

 13. Chęć zmiany lub usunięcia danych z bazy portalu twojedomki.pl prosimy przesłać na e-mail biuro@twojedomki.pl albo listownie na adres ELEKTRORYGIEL, ul. Dąbrowskiego 281 60-406 Poznań.Jeżeli klient nie wyda dyspozycji usunięcia swoich danych, będą one przechowywane przez nas, z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm ostrożności i poufności, do czasu realizacji kolejnego zamówienia lub przesłania dyspozycji usunięcia.

 14. Stosowane połączenia w naszych produktach http://twojedomki.pl/page/polaczenia-balikow/

 

 

Warunki Gwarancji: po zakończeniu budowy domku montażyści nabijają na domek certyfikat jakości, jeśli certyfikat zostanie zniszczony, zgubiony należy to niezwłocznie do nas zgłosić (forma pisemna) zostanie wydany duplikat, w innym przypadku gwarancja zostanie unieważniona.

 

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem,  jego treścią oraz akceptacją jego wszystkich punktów

 

JAK DOKONAĆ ZAKUPU ?!?!